Kimlere Hizmet Veriyoruz

Kolluk Kuvvetleri

Yasa uygulayıcıları için , bir yüzü, bir plakayı ya da soruşturmalar için faydalı olabilecek herhangi bir şeyi daha iyi görebilmek için CCTV ’den bir gözetim video çıktısını iyileştirmek için çözümler sunuyoruz. Video ve görüntüleri geliştirmek ve netleştirmek için birçok sezgisel araç kullanıp; artı sonuçları almak için bilimsel metodolojiler geliştiriyoruz.

Mahkeme Uzmanları

Videonuzu veya görüntülerinizi iyileştirmeniz ve sonucu kanıt olarak kullanmanız gerekir. Bunu yapabilirsiniz çünkü Adli Video Analiz ‘in kullanılmış filtreleri bilimsel bir bakış açısıyla otomatik ve tamamen belgelemenize izin verir.

Bankalar

Adli Video Analiz‘ in video geliştirme yetenekleri, kullanım kolaylığı ile birlikte, gözetim kameralarının kalitesini iyileştirmek için ihtiyaç duyulan tüm durumlar için mükemmel bir seçimdir. Gözetim sunucusundan gelen videolar hem canlı yayından hem de sunucudaki arşivden işlenebilir. Diğer sistemler ile uyumluluk, canlı Direct Show cihaz yakalama desteği ve birçok DVR formatı için entegre dönüştürücü desteği ile sağlanır.

Biyometri

Adli Video Analiz, parmak izi görüntü kalitesini artırmanıza ve nesnelerdeki görüntülerin dengesini ölçmenize yardımcı olabilir. Adli Video Analiz, çok sayıda sorunu çözmek için tek bir çözüm sunar.

Olay Yeri

Adli Video Analiz , olay yerinden çekilen resimlerle ilgili ölçümler almak veya onları daha iyi görmek için doğru araçlara sahiptir. Adli Video Analiz olay yeri araştırmacısına, tek bir kolay uygulamada eksiksiz bir bilimsel sonuç sunar.

Medya Kuruluşları

Günümüzde medya ve televizyon ağları, doğaçlama muhabirlerden gelen görüntüleri kullanıyor; haberler genellikle cep telefonuyla görüntüleniyor. Bu genellikle bulanık, titrek ve düşük kaliteli videolar veya fotoğraflar, Adli Video Analiz tarafından sunulan geliştirmelerden büyük ölçüde yararlanabilir.