Şart ve Koşullar

Adli Video Analiz (AVA) Şart ve Koşulları

İşbu Sözleşme site kurallarını düzenlemekte olup İşbu Sözleşme ile, aşağıda belirtilen site kullanım kurallarına uyacağınızı kabul ve taahhüt etmiş olacağınızdan dikkatle okunması gerekmektedir.

Site içeriğinde yer alan yazı ve görseller fikri ve sınai mülkiyet hakları ve/veya ticari marka haklarıyla korunmaktadır. Önceden yazılı onayı olmadan İşbu Şartlar ve Koşullar’da belirtilen durumların haricinde kullanılamaz.

Adli Video Analiz (AVA) Web Sitesi bu Şartlar ve Koşullar’ı dilediği an revize edebilir veya güncelleyebilir. Bu tür revizyonların Site’ ye giriş yapan veya Site’de gezinen ya da Site’ yi kullanan herkes tarafından bağlayıcıdır.

 

Web Sitesi Gizlilik Uyarısı

Bu web sitesine iletilen tüm kişisel bilgiler veya materyaller bu web sitesinde bulunan Gizlilik Uyarısı’na tabidir.

Bilgilerin Doğruluğu, Eksiksizliği ve Güncelliği

Web sitemizde yer alan bilgilerin doğru ve eksiksiz olması için gereken tüm çaba gösterilmiş ancak bu çabaya rağmen bu web sitesinde yer alan bilginin doğru veya eksiksiz olmamasından firmamız sorumlu tutulamaz. Web sitemizdeki materyale güvenmenizden doğan sorumluluk tarafınıza aittir. Materyalde ve bu web sitesinde bulunan bilgilerde yapılan her tür değişikliği takip etme sorumluluğunun tarafınıza ait olduğunu kabul edersiniz.

Kullanıcıların Yükümlülükleri ve Dosya Aktarım

Web sitemize e-posta veya başka yollarla aktardığınız fotoğraf, video, dosya, dijital veri vb. materyalin tescilli veya izinsiz alınmadığı tarafınızdan kabul edilecektir. Aktardığınız dosyalar ile ilgili yasal tüm sorumluluk tarafınıza aittir.

Site İçerik Bilgileri

Adli Video Analiz (AVA) www.adlivideoanaliz.com isimli internet sitemizde sadece genel bilgiler içermektedir. Sitemizdeki bu genel bilgiler üzerinden bir karar vermeden ya da bu konuda herhangi bir adım atmadan önce firmamızdan uzman bir danışmana başvurmalısınız.

Şart ve Koşulların Güncellenmesi

Kullanım Şart ve Koşulları bu sayfanın altında yer alan tarih itibariyle günceldir. Adli Video Analiz (AVA) istediği zaman yeni Şart ve Koşullar yayınlayarak bu Kullanım Şartları’nı güncelleyebilir.